شرکت تشک رویال

 

با ياد خداوند مهربان

تشک رویال با استعانت از خداوند متعال و با تكيه بر تكنولوژی روز دنيا ومدیریت آقای حسین یوسفی و توان بالای مهندسان ايرانی و خارجی با حدود نيم قرن تجربه و تحقيق در صنعت كالای خواب يكی ازبزرگترين و بهترین برند تشک در كشور می باشد.
تشک رویال مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته ترین ماشین‌آلات، دانش فنی روز دنیا و دستان توانمند پرسنل خلاق و متخصص خود، مرغوبترین انواع تشک های فنرمنفصل (پاکتی)، تشک فنری و تشک طبی به همراه کالاهای جانبی اعم از محافظ تشک، تشک میهمان، روتختی، بالش، تخت با رویه پارچه و تاج را در ایران تولید نماید.
خدا را شاكريم كه توانسته ايم سهم قابل توجه ای از بازار داخلی و كشورهای خاور ميانه را به خود اختصاص داده و نام ايران زمين را در نقاط مختلف دنيا با افتخار به معرض نمايش و رقابت گذاشته ايم.
گروه تولیدی تشک رویال با بهره گيری از دانش پزشكی روز دنيا و با استفاده از استانداردهای اورتوپدی در صنعت تشک توانسته است خدمتی شايسته در توليد تشک طبی و تشک فنری به شما مردم عزيز داشته و مانند هميشه مايع افتخار در اين صنعت باشد.

تشك رويال

خط مشی شرکت  تشک رویال در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان استفاده از مرغوبترین مواد اولیه؛
بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات دنیا ، مطابق با استانداردهای برتر تولید.
در اختیار گرفتن نیروهای انسانی خلاق و متخصص.
نهایت دقت در ارائه محصولاتی کاملا بهداشتی.
تلاش روز افزون در راه بهبود کیفیت محصولات مبتنی بر طرح‌های توسعه فنی، ارتقای مهندسی ساخت و آموزش نیروی انسانی.
خود کفایی صنعتی در تولید کلیه اجزاء و لایه های به کاررفته در تشک طبی و تشک فنری و تشک طبی فنری.
استراتژی تشک رویال در برخورد با مشتری استراتژی برنده- برنده است و همین استراتژی پیروز، چشم انداز و افق آینده ما را از اهداف کوچک سودآوری به اهداف کلان و راهبردی خدمت رسانی به مشتریان و خشنودی مصرف‌کننده سوق داده است
ما ایمان داریم استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت استانداردهای تولید و شرایط محیطی خاص دربدست آوردن رضایت شما، رهنمون ما در مسیر تلاش مستمرمان برای دستیابی به اهداف کلان و راهبردی خدمت رسانی به مشتریان و خشنودی مصرف کنندگان محصولاتمان خواهد بود.

خواست و تلاش مجموعه تشک رویال خوابی خوش و راحت برای شما مشتريان عزيز و گرامی می باشد 

Khoshkhab Royal